Kodumess – 5. mai, 2006

Hommikul käisime kaminale südamikku valimas ja kaminakivisid ja muud stiili ära otsustamas. Mina jäin valikuga väga rahule 

Käisime siis kähku messilt ka läbi, sest mees pidi peale lõunat tööle minema – jõudsime seal vaid u 2h olla aga saime vast kõik olulise üle vaadata. Kuna messil on messihinnad – st kõvad % soodustust, siis lootsin, et ehk saab midagi hädavajalikku ära osta ja saimegi – Baktist ostsime Boschi pesumasina ja kuivati – 5000kr saime soodukat!

Ja siis leidsime veel ühest teisest boksist pakkumise pliidile ja ahjule – mõlemad integreeritavad ja sõltumatu pliidiplaat sensorjuhtimisega, firma Aeg (Electrolux). Võtsime selle ka ära – sest see on siiani soodsaim pakkumine. Ma tahtsin küll Boschi kodumasinaid kööki, aga kuna see komplekt oli praktiliselt identne Boschi stiiliga – ainult nimi teine, siis jäin ka selle valikuga väga rahule. Valisime sõltumatu pliidiplaadi, millel on sensorlülitid ja uputatavate nuppudega ahju, kammitud roostevaba esipaneeliga.

Messil oli hästi palju mööblifirmasid ja superkenasid lahendusi, aga mööbli ost jääb meil tulevikku ehk sellesse aega kui remont kõik valmis on.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

WordPress spam blocked by CleanTalk.