Vannitoa remondi ideed

Seoses teise pudina perretulekuga oleme me sunnitud oma vannitoa ringi ehitama. Seekord on mul pesapunumisinstinktiga tulnud ka ideed, mida vannitoas rakendada.
Enne ei suutnud ma ära otsustada isegi seda, mis värvi see ruum olema peaks. Sai siis katsetatud tumesinist värvi seinas – peale 2aastat seeselamist jõudsin järeldusele, et tumedad toonid ei ole minu jaoks. Kõige masendavam ruum on vannituba. See on pime ja sünge. Seega uus lahendus on hele ja särav – peaaegu valge. Kontrasti peaks tooma tume valamukapp ja türkiissinised detailid.

Seina tahaksin panna looduskivi mosaiigi, mida müüakse võrgu peal – mina valiks selle kõige heledama tooni ja teeks valged vuugid.

Põrand on meil tumeda tamme tooni, seega võiks ka mööbel olla tumedast tammest või mõnd sarnast tooni.. Tegin ka mööblile näidisjoonise. Olavi lubas ise ehitama hakata seda kuna pole mõtet saepurust saasta koju osta – täispuidust ise tehes saab odavamalt ja täpselt sellise nagu vaja.

Joonis on küll väga algeline, sest ma ei ole veel ära õppinud 3D joonistamist – tuleks kasuks tegelikult aga aega pole, seega teen käepäraste programmidega midagi kähku valmis, mis enamvähem aimu annab, mida mõtlen:

Reisil olles leidsin ühest looduspoest põnevad sisekujundusdetailid – toonitud, kuivatatud meritähed – need olid nii ilusat värvi, et valisin meie vannitoa jaoks mõned sealt. Kodus avastasin, et käterätikud, mis ma olin “kaunistuseks” ostnud juba varem on oma toonilt nende tähtedega praktiliselt identsed. Vaadake ise:

Veel üks idee, kuidas vannituba hubasemaks ja kodusemaks muuta, on punutud korvid. Panen siia pildi meil praegu olemas olevatest korvidest, mida kasutada plaanin.. Aga hiljem tuleb mul kuivati peale ka korvid osta, sest kappe jääb ju vähemaks.

Kuivatipealne praegu:

(Lagi jääb samaks – sauna voodrilauast + integreeritud lambid)

Pesukorv ja vannitoa vaip jäävad ka samaks:

Sellised siis praegused ideed.. Loodetavasti saame me neid lähiajal teostama hakata.

Mõned pildid, mis leidsin netiotsinguga ja mis mu fantaasia tööle panid:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

WordPress spam blocked by CleanTalk.