Ja elamegi sees…

See on nüüd ju tegelikult juba vana uudis, kuna sees elame juba paar nädalat. Nagu arvata võiski, pole kolimisega liigset aega olnud, mida internetis surnuks lüüa, et siia hõiskama tulla.

Kõik küsivad, kuidas uues kodus ka on? Mis ta ikka on – SUPER!! 😀

Ega see, et me juba sees elame, ei tähenda seda, et siin kõik valmis on. Sooja toitu ma veel teha ei saa, aga see paraneb peagi – kõik kodumasinad (v.a. ventilaator pliidi kohale) on olemas ja ootavad vaid ühendamist. Köögimööbli kõik jupid on olemas, v.a. uksehinged. Need saame ostetud järgmise kuu alguses kui läheb uste paigaldamiseks. Köögi lõpetamine ongi praegu meie jaoks number 1. Muudele asjadele pöörame hiljem tähelepanu.

jaanuar 543.jpg

Alguses kui sisse kolisime, tassisime iga õhtu riideid ja pudi-padi kilekottides järgi. Uude koju pole veel jõudnud diivan, telekas jms raskemad asjad, mis lähevad elutuppa. Kuna elutuba oli vaid mõni päev tagasi pigem saekaatrit kui elutuba meenutav, siis oli õige otsus need esialgu vanasse koju jätta.

03-marts-2007 053.jpg

Siiani on veel pooled riided ja lapse mänguasjad teises korteris, aga küll need jõuab pisitasa järgi tuua. Lapsel praegugi siin tegevust küllaga ja kui arvestada, et elame praegu kõik koos lapse toas, siis ei kujutagi hästi ette, et saaks KÕIK lapse mänguasjad korraga siia tuua.

veebruar 198.jpg

Meie nublu

Kes on kolimise läbi teinud teab, et kolimisejärgsed päevad näeb elamine välja nagu totaalne kaos. Meil kõik riided kilekottides või lapse toa riiulis (enamvähem ainus mööblijupp, kuhu midagi poetada annab ). Mitte midagi üles ei leia ja iga päev käib üks suur koristamine ja tolmu pühkimine. Tundub juba, et lõppu sellele ei tulegi. Remonditolm on üks igavesti tüütu asi.

03-marts-2007 049

03-marts-2007 050.jpg

Jäta kommentaar: