Info

Tere! Mina olen Britt  – kahe lapse ema, kelle suurimad huvid on kodu kujundamine, sisustamine ja sotsiaalmeedia turundus. Olen aastaid töötanud turunduse alal ja otsin alati uusi ja huvitavaid projekte. Varem kirjutasin ka oma blogi Postimehe veebis rubriigis “Minu kodu”. Oma vaba aja veedan lemmikhobide seltsis – ehitades, viimistledes, midagi ringi tehes või sellest kirjutades ning oma kahe lemmiku  – iiri setteritega – metsas käies.

Kui arvad, et võiksime koostööd teha, siis palun kirjuta: kartbritt @ gmail.com

Ilma minu kirjaliku loata sisu kopeerimine ja materjalide sh nii teksti kui piltide kasutamine keelatud. Koostööks palun võta ühendust meili teel.

Loe ka, kuidas saaksime sulle kasulikud olla! 

8 thoughts on “Info”

 1. Hei,

  Kas oled oma toreda kodulehe maha võtnud.
  Eile veel nägin siin mõningasi toredaid ideid lastetoa sisustamiseks, aga täna enam koduleht ei avane ja “juhatab” kohe siia kommentaaride lehele!

  Head,
  Terje

  1. Ei ole. Endiselt peaks blogi toimima, aga uuendanud pole väga ammu. Varsti kirjutan lähemalt meie laste toa projektist, mis hetkel pole veel lõpetatud. Võibolla mingi ajutine viperus oli? Proovi veel.

 2. Tere,
  Leidsin juhtumisi teie blogi. Kuna endal hetkel ehitus käsil, siis hea jälgida, kuidas teistel on läinud 🙂 Miks enam blogi ei täienda, kas nüüd on kõik valmis? Kust te söögilaua kohale oleva lambi ostsite? 🙂
  Jõudu!

  1. Uued projektid käsil 🙂 Lähiajal hakkan uuendama. Söögilaua lamp on Massive toodang, edasimüüja Eestis on nt K-Rauta. Me tellisime tuttava kaudu, kes tõi neid sel ajal maale. Võimalik, et konkreetselt seda lampi enam saadaval pole, sest see on u 2007.a ostetud.

 3. Tere, väga ilus maja teil ja väga tublid olete. Hakkasin ka endale ehitama.
  Küsin kas te panite fibo taldmiku liivapadjale? Või kasutasite killustikku?
  Tervitades Andero

Jäta kommentaar: