Teenused/koostöö

Kas me saame Sulle kuidagi kasulikud olla? Minukodu teenused on tekkinud iseenesest, sest meie poole aegajalt ikka pöördutakse mõne koostöö- või abipalvega. Seega otsustasime ka lähemalt kirjutada, milliseid koostöid ootame:

Meie poole võib pöörduda, kui

  1. on soov oma kodu mõõtkavas ja 3D-s visualiseerida. Teen 3D kujunduse sinu soovitud stiilis ja toonides kuni tulemusega rahule jääd. Mitme toa kujunduse tellimisel, teen soodushinna ja vajadusel aitan leida sobivad sisustustooted Eesti kaubandusest ja/või veebipoodidest.
  2. sul on kodust puudu mõni riiul, kapp või pink ja ei leia sobivat mööblivalmistajat. Teeme täispuidust mööblit ja tarbeesemeid. Päris kõike me teha ei saa, aga väiksemate projektidega saame kindlasti abiks olla. Kirjuta meile ja leiame lahenduse! Vaata meie ehitatud mööblit SIIT.
  3. sul on ettevõte, mis vajab uudiskirju, google reklaame, artikleid või sotsiaalmeediasse regulaarseid postitusi – üks meist on digiturundusspetsialist, kes alati uusi väljakutseid ootab! Tehtud tööd saab näha näiteks: Minu Kodu facebooki lehel ja Instagramis või siitsamast blogist.
  4. soovid abi pangale ehituskalkulatsiooni esitamisel. Ma olen seda juba mitu korda teinud ja olen välja töötanud üsna mugava Exceli tabeli, mida pisikese tasu eest ka jagan või aitan selle sinu vajaduste järgi ringi teha.
  5. soovid kasutada mõnda minu artiklit oma veebilehel. Ilma kirjaliku loata,enda postitusi kasutada ei luba. Kõige parem on, kui tellid omale temaatilise artikli. Olen näiteks kirjutanud nii tuleohutusest kui ka katuseakendest. Teen alati korraliku eeltöö teema kohta ja vaatan, et tekst oleks SEO reeglite järgi ehk otsingumootorisõbralik.

Kirjuta oma soovist: kartbritt@gmail.com

3D kujundus kliendile – NÄIDIS
minu kodu teenus - mööbli valmistamine
Täispuidust jalatsikapp kliendile (pealisplaadi lisasid ise)