Meie magamistuba..

.. on kõigi arvates hirmus väike.. No meie arust ei ole. Milleks on vaja suurt MAGAMIStuba? Mida nii kohutavalt ruumivõtvat me seal teeme? Magamiseks on vaja vaid suurt voodit, riiete jaoks suurt kappi ja kogu moos. Magamistuba on magamiseks ja kuna siin on ruumi suurele-laiale voodile, kahele öökapile, garderoobile (ruumipuuduse tõttu just garderoob – st seina sees olev kapp, mille ette tulevad liuguksed) ja ilmselt tulevikus ka riiulile, (kuna mul kooliasjad ja raamatud ei mahu muidu kuhugi ära ja mehe arvutiasjad pean ka kuidagi sellesse riiulisse paigutama nii, et oleks kena vaadata ka – korvid ehk abiks 😛 ) siis ma ei leia, et see oleks VÄIKE.

Üks vanema generatsiooni esindaja kommenteeris, et suurem magamistuba oleks ikka endale võinud jääda ja väiksem lapsele.. Arvestades seda, et laps mängib enamus ajast põrandal ja armastab väga oma toas olla, kuna seal on mänguasjad jne ja tema tuba jääb õhtuse päiksevalguse poole, oli ikka 100% õige tegu see suurem tuba justnimelt talle jätta.. Ja kes teab, äkki on kunagi ka teist põnni oodata – siis mahuks nad ka koos sinna tuppa ära.  Lastetuba peaks ju ikka suurem olema kui vaid magamise ruum.

Üldiselt olen ma oma magamistoaga väga rahul – hubane, ilus ja mugav. Ka siin on veel palju teha – nt kapile uksed ette ja korvid sisse osta ja aknalaud jms pudi-padi, mis muudes tubadeski veel tegemata jäänud..

Üks pildike ka:

pilt7meietuba

Jäta kommentaar: