Life is like a box of chocolates… ehk iial ei tea, mida elu võib tuua

…you’ll never know what you’ll get…

Ja nii on. Praegusel hetkel joonistan unistuste kodu plaane. See hõlmab hubast maja mändide all, 2 korrust 4 magamistoaga, saun, ruutudega aknad ja suured garderoobid igas toas. Need on põhipunktid, mis on juba paigas. Ülejäänud on hetkel arutusel.

Siinkohal saan ma tänada oma kallist vanaema, kes oli lahkelt nõus andma oma krundi meile koduehituseks. Reedel, 11. oktoobril saime ametlikult selle krundi omanikeks ja juba järgmisel päeval hakkasime majaplaane joonistama. Esialgse plaani kohaselt oleme arvestanud, et hiljemalt aastaks 2015 peaks see maja valmis olema sissekolimiseks.

See praegune seis, kus ilmselt kogu vaba aeg kulub uue kodu planeerimisele, on meile lihtsalt suurim rõõm. Ootus, ärevus, ideed ja plaanid – just seda meil oligi vaja. See blogi siin on ka mul endal hea võimalus enda ideed ja mõtted ühtekokku paisata, et siis hea ülevaade oleks. Edaspidi plaanin siin tihedamalt käima hakata, et oma lugejaid meie tegutsemisega kursis hoida.

Natuke hirmutav on see, et me kumbki pole majaehitusega kokku puutunud. Üks asi on karbist korter valmis ehitada, teine asi on nullist maja püstitada. Ja endiselt on me plaan maksimaalselt ise ära teha ja minimaalselt laenu võtta. Aga me usume, et me saame hakkama ja see saab olema hariv ja põnev.

Sellega seoses läheb ka meie praegune kodu lähiajal müüki. Kui keegi tunneb huvi, siis võib mulle kirjutada läbi selle blogi.

Jäta kommentaar: