Edasised plaanid

Praegu kodusena on rohkem aega mõelda ja planeerida, mida veel siin omas kodus teha. Seega panen selleks aastaks plaanid paika:

1. Kamina viimistlemine.

Endiselt on me kaminal puudu kaminakivi ja kaminaesine mattklaas, mis peaks kaitsema puitpõrandat võimalike sädemete eest.

2. Köök.

Kööki on vaja kubu, mis toiduvalmistamisest tekkinud lõhnad ja aurud ära tõmbaks. Toru on olemas ja ühendatud ventilatsiooniavaga – vaja on vaid leida sobiv kubu.

3. Meie magamistuba.

Endiselt on meie toast puudu liuguksed kapi ette. Olavi juba pakkus välja, et tõmbaks sinna ette lihtsalt kardinad. Mina aga unistan siiski oma pronkspeegel-liugustest või siis mingi tammetoonis raamides bambusest. Sisu tahaks ka natuke organiseerida – hetkel on kogu sisu väga ebapraktiline ja midagi ei taha ära mahtuda.

4. Esik.

Mul seisavad juba aasta aega pildiraamid kapis ja pakendis, mis on mõeldud esiku seinale – vaja läheb pilte, mis sinna sisse panna ja need siis seinale paigutada. Samuti on esikus jalanõude riiuli kõrval lahtine auk, kus torustik ja mõõdikud näha on. Peaks sinna mingi katte välja mõtlema.

5. Laste tuba.

See on kõige kapitaalsemat muudatust vajav, sest hetkel sobib see vaid vanemale lapsele. Pealegi olen iseendas natuke pettunud, et ma rohkem läbi ei mõelnud enne kui vanemale lapsele uue mööbli ostsin. Esiteks – unustasin ma oma peamise põhimõtte teha maksimaalselt ise ja vältida kunstmaterjale. Plaanis on ehitada suur 3m lai garderoob ja osta kõrge puidust voodi, kuhu alla mahuks ajutiselt võrevoodi ja hiljem teine tavaline puidust voodi.

6. Elutuba.

aprill07 227.jpg

Diivan, mis sai ostetud Järve keskuse Aatriumist on küll superhea ja oleme siiani igati rahul olnud, aga vajab nüüd välja vahetamist, kuna liiga väikseks jääb. See on kusjuures täiesti eesti toodang – musta värvi nahast Standardi diivan City. Ideaalis tahaks nurgaga ja natuke laiemat. Super oleks veel kui see oleks kuidagi voodiks tehtav, sest aegajalt tuleb ikka keegi külla ja siis oleks võimalik külalisi normaalselt võõrustada.

Selle aasta jooksul tahaks ka remondi logiraamatu kaante vahele panna koos fotodega. Sellised on siis esialgsed plaanid.

2 thoughts on “Edasised plaanid”

Jäta kommentaar: