Esimene negatiivne kogemus selle remondiga

Leidsin internetis tuulates Ehitusmarketi sooduspakkumise, kus oli selgesõnaliselt kirjas, et müüakse puitparketti 229kr/m2 – mõtlesin kohe, et ohoh eriti soodne hind. Uurisin siis lähemalt. Reklaamis oli kirjas, et I sort ja 3lipiline tammevärvi. Mõtlesin, et väga super – selle võtame. Sellist soodukat ei ole kuskil enne näinud ka. Tavaliselt ikka m2 hind on sinna 350-500 kr kanti. Helistasin siis igaks juhuks üle, et kas seda ikka laos ka on. Öeldi, et jah seda on kohe palju seal.. Ainult, et kuulutuses oli üks viga olnud – parkett ei olnud mitte I sort vaid II.. Mida see reaalselt tähendab ma ei teadnud.. Mõtlesin siis, et lasen lähipäevil mehel koos isaga selle üle vaadata ja kui saab, siis ka ära osta.

Täna siis mees võttis isa lõuna ajast  töölt ära, et seda ostma minna – et las isa siis ütleb ka oma arvamuse ja otsustavad siis koos kui palju seda täpselt vaja võib minna.. Sinna kohale jõudes ei leidnud nad ühtki sellist parketti – oli vaid 1 sooduses olev puitparkett ja see oli 299kr/m2.. Kuulutuses olevat ka teine trükiviga olnud.. No kas ei ajaks närvi selline asi  – sõidad spetsiaalselt kesklinnast Laagrisse oma lõuna ajast ja siis nad alles vaevuvad teatama – sorry, hind oli vale.. 

Igatahes jäi parkett ostmata ja nüüd otsin ma sama raha eest miskit paremat.. Vist.. See on ikkagi suhteliselt soodne pakkumine.. aga ideaalne oleks muidugi laiast tammelauast põrand.. mmmm – see on ju niiii ilus!! Oleks meil rahalised vahendid veidi suuremad, siis ei oleks kahtlustki selle koha pealt… 

Nii, et põrandaotsing on endiselt hoos.. Palun häid vihjeid, kust põrandat saada!!

Jäta kommentaar: