Meie magamistuba

Lubasin mingi aeg teha ülevaate meie magamistoaga tehtud muudatustest. Kuigi see ei ole veel lõplik, on see tuba siiski üsna valmis.

Kunagi kui seda tuba planeerisime, siis teadsime, et sellest saab puhtalt magamisruum. Ruumi on seal vähe – ligikaudu 9m2 ja enamvähem ruudukujuline on see tuba – seega u 3x3m.

Ideeks oli kasutada selles toas värkset salatirohelist tooni lisaks pruunile puidutoonidele, mis seal juba olid. Põrand on tammeparketist nagu ka mujal korteris, aknalaud ja uks tumedaks õlitatud männipuidust. Esialgu kui seinu värvisime, siis rohelise tooniga panime kõvasti puusse. Poes tundus see toon palju soojem aga kui esimese rullitõmbe seinale oli teinud, sain aru, et tegime väga vale valiku. Valitud roheline oli natuke mintrohelist meenutav ja üsna “pläss” toon. Soojast salatirohelisest oli asi ikka väga kaugel. Mis seal ikka – uut värvi siis ka ostma ei hakanud. Nüüd aga peale 2 aastat seeselamist, otsustasin selle värvimise siiski ette võtta.

Enne oli tuba selline:


voodi
Enne seda pidime lahti saama ühest massiivsest suurte ruutudega riiulist, mis toas jube palju ruumi ära võttis ja nägi alati nagu sassis välja – isegi kui asjad korda sättida. Saime selle müüdud peale 3kuud kuulutamist 🙂

ruutudega riiul

Seekord lasin värvi valida mehel – temal on see alati paremini õnnestunud ja seinu värvides sain aru, et täitsa õige valik seekord. Kuna riiulil olevad asjad tuli siiski kuskile ära mahutada, otsisin meile sobivat kummutit. Täpselt sobiva leidsime üllatus-üllatus Jyskist. Õlitatud tammepuidust 3 ukse ja 3 sahtliga kummut maksis seal vaid 4999krooni.

Vahepeal saime seina paigaldatud ka massiivse männipuidust riiuli – selle panime kõrgele lae alla voodi kohale ja selle peale ühendasime lambid, mis valgustavad lage – tulemus on selline hubane öövalgus.

Viimane muudatus toas oli see, et ostsime kardinad. Ribikardinad on meil juba alates jõuludest ent kangast rippuvaid kardinaid oleme mitu kuud sobivaid otsinud. Pealegi polnud mees päris nõus minuga, et meil neid üldse vaja on. Siiski leidsime mõlemale meeldivad kardinad Rocca al Mare Hemtex-ist ja tulemus on superarmas ja hubane.
Pildid meie uuest magamistoast:
magamistuba1

Nüüd jääb veel üle tellida pronkspeeglist uksed meie sisseehitatud riidekapile:


magamistuba3

3 thoughts on “Meie magamistuba”

  1. Ma veel mõtlen, kas lasta teha need liuguksed üleni peeglist või panna alla ja üles mingi bambusemoodi materjal. Igatahes peegel peab olema!

  2. Nüüd siis läks nii, et samad kardinad, mis teie magamistoas, sai ka meie elutuppa:D Eks me elutoa seinadki üsna sama värvi, mis te magamistuba. See polnud küll mu esmane valik, aga teisi sobivaid kardinaid oli tänu 70%lisele allahindlusele järel vaid üks.. No ma mõtlen, et ongi hea mõne kuu pärast jälle kardinaid vahetada, kui igav hakkab. Poe osas on sul õigus – absoluutne pärl!

Jäta kommentaar: