Pisiplikast neiuks ja mööblivahetus

Detsembris sai me väike tibin juba viieseks. Sellega seoses oli mul plaanis välja vahetada tema toa mööbel. Algselt oli tema toas üks valge ja ülejäänud heleroosad seinad, valgeks peitsitud mööbel ja puudus suur riidekapp – riided mahtusid kõik kummutisse ära. Tema voodi oli vaid 70x170cm mõõtudega ja see jäi talle kitsaks – pidevalt peksis ta end vastu voodiäärt ära..

Mõttes oli osta talle terve mööblikomplekt, mis pidi sisaldama suurt voodit, suurt riidekappi, kirjutuslauda, riiulit ja  võibolla ka öökappi. Täpselt sobiva mööbli leidsime www.on24.ee mööblipoest. Pildike siin:

11453_c_394431

Tellisime mööbli ära ja jäime ootele. Kohale jõudis see kahe kuuga. Kokku panemine oli paras peavalu kuna mingeid jooniseid kokkupanemise kohta polnud aga mööbel ise oli üsna kena. Kahjuks olid kapiuksed erinevates toonides – seega palusime on24-l uued uksed saata, mis me ka saime ja üsna kiiresti. Teenindus oli kiire ja viisakas. Üldiselt võib rahule jääda siiski.

Nüüd on lapsel ruumi laiutada oma voodis ja suur kirjutuslaud tekitas talle ka tähtsa tunde – põhiline mäng on nüüd koolilapse mängimine. 🙂

Pildikesi toast pärast mööblivahetust ja väikseid muudatusi:

katituba11

katituba21

rippkiik1

2 thoughts on “Pisiplikast neiuks ja mööblivahetus”

Jäta kommentaar: