Tütre tuba

Lapse tuba sai enamvähem valmis.

See väike pisike piiga sai endale nüüd armsa roosa toa, mille üle tema ise ilmselt kõige uhkem on. Vähemalt peab ta igalpool teatama (nt arsti juures!), et temal on nüüd ROOSA tuba.. Tore, et ta ise ka rahul on 🙂 sest mina olen ka…

marts 109

Ühes seinas on tal kummut, mis enne oli lakitud mänd aga ma lihvisin ta puhtaks ja tõmbasin valge värvi peale, seinas Ikeast ostetud seinalambid ja sinna seina tuleb hiljem ka riiul, mis esialgu on teises seinas ja paksult mänguasju täis..

aprill07 006

aprill07 028

Teises seinas on tal suur aken, millel pole veel aknalauda ega kardinat, aga küll need ka tulevad kunagi (esialgu “ilustab” seda akent penoplaat, et naabrid päris tuppa ei vahiks).. Taustal on näha Ikeast ostetud voodi, mille vahatasin valgeks.. Riiuli tegin kusjuures täpselt sama puidukaitsevahendiga (valge pigmendiga vaha sisaldav töötlusaine) – tulemuseks on õrnalt läbikumav puidumuster.. Kuna ma alles algaja olin kui riiulit tegin, siis millalgi pean selle uuesti üle tegema.. Kohati on veel laiguline. Ikeast on pärit ka toolid ja laud, mis lapse toas on.. Enne olid need kase värvi, need tõmbasin ka mööblivärviga üle – esialgu 1 korra ja siis lihvisin hästi peene paberiga, sest muidu oleks pind “karvane jäänud” ja siis teist korda. Tulemus väga ilus. Laud tumeroosa seepärast, et annaks sellele jahule ja maasikavahule veidi “vürtsi” ka 😛

aprill07 032

aprill07 029

Ja keset tuba siis meie kõigi ühine lemmik – kiik!! Kiik on tehtud Indias käsitööna ja pärit Soomest poest nimega Indiska. Väga vahva pood, soovitan soojalt! Need värvilised kulinad seal kiige küljes on klaaspärlid ja sees on jällegi Ikeast ostetud lambanahk – mis on täiesti lumivalge ja kohutavalt pehme – ma pole veel nii pehmet nahka kuskil näinud..

aprill07 031

Puudu on selles toas veel liistud (nii põrandal kui ustel) ja juba mainitud aknalaud.. Riidekapp on mul väljavalitud – see on puidust ja valge vahaga viimistletud. Aga ostmiseks läheb ilmselt küll selle aasta jooksul, aga kes teab millal 🙂 Pildilt on puudu suur lumivalge kaltsuvaip, mis nüüdseks on seal juba oma koha leidnud.

Jäta kommentaar: