Uksed jm – 10.september, 2006

Nüüd on meil siseuksed olemas  Esialgu on nad “puuvalmis” ehk siis lakkimata ja igatepidi töötlemata männipuidust. Aga Lincona põrandakeskusest saime ka puiduõli, mis on pähklivärvi ehk tumepruun ja sellega on plaan nii lengid, uksed kui ka liistud üle tõmmata. Täna alustan piitade õlitamisega, sest varsti on need juba vaja paika panna. Panen siis enne ja pärast pildi ka kui uksed õlitatud saan. Loodan, et tulemus jääb ilus – ma olen õlitatud puidu fänn ju 

Uksi on meil kolm – lapse toa oma on 90cm, WC uks on 70cm ja meie toa oma on 80cm lai.

IMG_0014.jpg

Täna anti mulle lootust, et aasta lõpuks oleme oma kodus sees!!  Tahaks loota, et isegi varem.

Praegune seis on selline, et pahteldamine käib täies hoos. Kaminaehitajaga pole veel aeg kokkulepitud aga eks ta see kuu ikka tuleb. Krohvimine saab loodetatavasti sel nädalal tehtud ja siis saab juba puhastama ja värvima hakkama.

IMG_0013.jpg

IMG_0015

Lähiajal saan ilmselt uusi pilte panna, kus midagi juba näha on. Homme läheme pistikupesasid, lüliteid ja harutoose ostma ning samas ostame ära vannitoa põrandaplaadid ja vannitoamööbli, mis meil on juba varem valmis vaadatud.

Nüüd on meil abiks ka mu kasuisa isa, kes aitab pahteldada ja siis aitab ka vannitoapõrandat plaatida. Temast on tõesti suur abi olnud, sest enne kui ta tuli oli meil vaid lapse toa pahteldamisega alustatud, nüüd hakkab elutuba, lapse tuba ja meie tuba juba valmis saama.

IMG_0011.jpg

 

Jäta kommentaar: