Meie magamistuba

Lubasin mingi aeg teha ülevaate meie magamistoaga tehtud muudatustest. Kuigi see ei ole veel lõplik, on see tuba siiski üsna valmis.
Kunagi kui seda tuba planeerisime, siis teadsime, et sellest saab puhtalt magamisruum. Ruumi on seal vähe – ligikaudu 9m2 ja enamvähem ruudukujuline on see tuba – seega u 3x3m. Ideeks oli kasutada selles toas värkset salatirohelist tooni lisaks pruunile puidutoonidele, mis seal juba olid. Põrand on tammeparketist nagu ka mujal korteris, aknalaud ja uks tumedaks õlitatud männipuidust. Esialgu kui seinu värvisime, siis rohelise tooniga panime kõvasti puusse. Poes tundus see toon palju soojem aga kui esimese rullitõmbe seinale oli teinud, sain aru, et tegime väga vale valiku. Valitud roheline oli natuke mintrohelist meenutav ja üsna “pläss” toon. Soojast salatirohelisest polnud haisugi.. Mis seal ikka – uut värvi siis ka ostma ei hakanud. Nüüd aga peale 2 aastat seeselamist, otsustasin selle värvimise siiski ette võtta.
Üks pildike toast enne:
voodi
Enne seda pidime lahti saama sellest suurest ruutudega riiulist, mis toas jube palju ruumi ära võttis ja nägi alati nagu sassis välja – isegi kui asjad korda sättida. Saime selle müüdud peale 3kuud kuulutamist 🙂

Seekord lasin värvi valida mehel – temal on see alati paremini õnnestunud ja seinu värvides sain aru, et täitsa õige valik seekord. Kuna riiulil olevad asjad tuli siiski kuskile ära mahutada, otsisin meile sobivat kummutit. Täpselt sobiva leidsime üllatus-üllatus Jyskist 🙂 Õlitatud tammepuidust 3 ukse ja 3 sahtliga kummut maksis seal vaid 4999.-
Vahepeal sai seina paigaldatud ka massiivse männipuidust riiuli – selle panime kõrgele lae alla voodi kohale ja selle peale ühendasime lambid, mis valgustavad lage – tulemus on selline hubane öövalgus – pilte sellest võib näha albumis.

Viimane muudatus toas oli see, et ostsime kardinad. Ribikardinad on meil juba alates jõuludest ent kangast rippuvaid kardinaid oleme mitu kuud sobivaid otsinud. Pealegi polnud mees päris nõus minuga, et meil neid üldse vaja on. Siiski leidsime mõlemale meeldivad kardinad Rocca al Mare Hemtex-ist ja tulemus on superarmas ja hubane.
Pildid meie uuest magamistoast:
magamistuba1
magamistuba2
Nüüd jääb veel üle tellida pronkspeeglist uksed meie sisseehitatud riidekapile:
magamistuba3

3 thoughts on “Meie magamistuba

  1. Päikeselisem kohe!
    Pronkspeeglist liuguksed on minu esikugarderoobi lahutamatuks unistuseks:)

  2. Britt says:

    Ma veel mõtlen, kas lasta teha need liuguksed üleni peeglist või panna alla ja üles mingi bambusemoodi materjal. Igatahes peegel peab olema!

  3. Merly says:

    Nüüd siis läks nii, et samad kardinad, mis teie magamistoas, sai ka meie elutuppa:D Eks me elutoa seinadki üsna sama värvi, mis te magamistuba. See polnud küll mu esmane valik, aga teisi sobivaid kardinaid oli tänu 70%lisele allahindlusele järel vaid üks.. No ma mõtlen, et ongi hea mõne kuu pärast jälle kardinaid vahetada, kui igav hakkab. Poe osas on sul õigus – absoluutne pärl!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

WordPress spam blocked by CleanTalk.